Kolik to stojí?

Terapie nabízí bezpečný prostor pro sebepoznání, efektivní způsob řešení různých psychických či vztahových obtíží a podporu v náročných životních situacích. Je pro mě důležité věnovat Vám v průběhu sezení 100% pozornosti a zaměřit se ne na kvantitu, ale kvalitu. Abych mohla zaručit, že Vám budu oporou naplno, plánuji si maximálně 4 sezení denně.

K udržitelné změně můžeme společně dojít již po několika setkáních, k velké úlevě může dojít již při tom prvním.

 • První setkání na 15 minut Zdarma
 • Terapie přes videohovor 1 200 Kč/50 minut
 • Terapie po chatu 1 200 Kč/80 minut
 • Krizová intervence 1 200 Kč/50 minut
 • Komplexní péče 4 200 Kč/týden

  3 terapie za týden

 • Dlouhodobá podpora 5 500 Kč/5 termínů

  5 termínů terapie

 • Dlouhodobá podpora 10 000 Kč/10 termínů

  10 termínů terapie

 • Prodloužená terapie 2 400 Kč/90 minut

  Setkání na 90 minut

 • Konzultace "Jak prožít klidné šestinedělí" 990 Kč/50 minut
Platbu za terapii preferuji předem na účet 2302020540/2010.
Potřebujete zrušit sezení? Napište mi prosím alespoň 24 hodin předem, ať má někdo jiný šanci získat potřebnou podporu. Při pozdějším odhlášení hradíte plnou částku za naplánované sezení.
Věřím, že psychologickou pomoc může někdy potřebovat každý z nás. Pokud jsou hlavní překážkou pro terapii finance, je možné cenu v opodstatněných případech snížit individuálně.

Garantuji Vám

Odbornost

Pět let jsem studovala psychologii, účastním se psychoterapeutického výcviku v KBT terapii, dále se vzdělávám a mám praxi z více zaměstnání. Vedla jsem již stovky hovorů s lidmi v těch nejnáročnějších životních situacích a v terapii provedla již desítky klientů na dlouhé cestě za spokojenějším životem.

Široké portfolio technik

Budu Vám naslouchat a klást ty správné otázky, ale také Vás naučím v praxi vyzkoušené a osvědčené techniky, díky nimž se můžete postupně stát svým vlastním terapeutem. Mým cílem je, abyste mě potřebovali co nejméně.

Vstřícnost

Snažím se nabídnout co nejbližší volný termín, aby se k Vám podpora dostala co nejdříve, a vyhovět na maximum Vašim potřebám ohledně formátu terapie i v průběhu samotných sezení. Terapii šiji na míru přímo Vám.

Diskrétost

V terapii se často otevírají náročná a mnohdy velmi bolestivá, nepříjemná či intimní témata. Věci, o kterých možná neví ani Vaši nejlepší přátelé či rodina. Můžete se spolehnout, že zachovám mlčenlivost o všem, o čem spolu budeme mluvit, a že aplikace, které používám, jsou zabezpečené proti úniku dat. Je také pouze na Vás, kolik mi toho o sobě řeknete.