Sebe-vědomá v mateřství

Když si povídám s mými klientkami z terapií, konzultací a videí, ukazuje se, že všechny oceňují, že jim pomáhám stávat se sebe-vědomými v mateřství.

Pokud také souhlasíte, že mateřství je nekončící forma seberozvoje a že na to, co děláme poprvé, je fajn mít průvodce, abychom to zvládly pohodověji – jsem tu pro vás.

Více o mém příběhu, očekávání po porodu, začátku podnikání a mateřských hormonech si můžete přečíst v druhé části stránky „O mně“ tady.

Níže najdete videa, do nichž jsem shromáždila všechny své poznatky a zkušenosti a zkušenosti klientů na daná témata. Videa budou postupně přibývat.

Ráda vás podpořím na konzultaci, pokud máte nějakou konkrétní otázku či trápení, které lze vyřešit díky expertnímu pohledu druhého člověka rychleji.

Terapie je vhodná, pokud máte diagnostikovanou duševní poruchu, či pokud řešíte dlouhodobější téma či vzorec chování a chcete se cítit lépe.

Těším se na společnou cestu a přeji vám, aby vaše mateřství bylo co nejsebe-vědomější to jen jde. Mým cílem je, abyste se cítily dobře ve svém životě a vnímaly jste, že jste báječnými matkami právě pro své jedinečné děti.

Těšíš se na miminko, ale občas Tě přepadnou pochybnosti, jestli to všechno zvládneš a jaká budeš jako máma? Chceš zjistit, jak se na příchod miminka připravit dopředu a nic nepodcenit? Chceš si udělat reálná očekávání od prvních týdnů po porodu?
Objednej si online kurz a získej znalosti a zkušenosti psycholožky a maminky a jistotu, že tak, jak to chceš mít Ty s miminkem je to v pořádku.
Jako maminka se dokážu empaticky naladit na prožívání emoční horské dráhy druhých maminek. V terapiích však hlavně čerpám z bohaté praxe psychoterapeutky. Nejsem zde v roli kamarádky, ale profesionálky.
Není u vás doma situace s dítětem taková, jakou jste si ji představovala před porodem? Vypadá to, že se život sype na jednu hromadu a není z toho úniku? Pokud se v těchto pocitech poznáváte, objednejte se na terapii. Vytvořím vám bezpečný prostor nestranné terapeutky, opečuji vás, podpořím. Společně rozmotáme klubko aktuálních potíží a provedu vás vhodnými psychoterapeutickými technikami tak, abyste ve svém životě a ve své situaci cítila dobře.
Chceš vědět, jaké fyzické a psychické změny Tě po porodu čekají a jak si zamilovat mateřské hormony? Toužíš opravdu porozumět svému miminku a přechod z bříška na svět mu co nejvíc usnadnit?
Objednej si malého průvodce prvními dny po porodu, který Ti odpoví na Tvé otázky a dodá klid a jistotu.
Toužíš se po porodu krásně zregenerovat, zahojit a mít své tělo zase funkční a v pořádku?
V rozhovoru s fyzioterapeutkou zjistíš vše podstatné o péči o jizvu a svaly pánevního dna, jak funguje zavinování dělohy a vylučování očistků a jak tyto procesy podpořit, co je diastáza a jak se o ni starat. Vše doplněno konkrétními cviky a ukázkami.
Toužíš začít s kojením hned po porodu bez potíží a užívat si takto strávený čas se svým miminkem?
V rozhovoru s laktační poradkyní zjistíš vše podstatné o benefitech kojení, kojících polohách (s praktickými ukázkami), uděláš si realistický náhled na kojení a odneseš si časté mýty o kojení uvedené na pravou míru.