Zvládni první dny s miminkem v klidu

Toužíš prožívat láskyplnný vztah se svým děťátkem hned od jeho narození? Pak jsi tady správně.
šestinedělí kurz matka s miminkem

Přesně pro Tebe jsem natočila toto video

Pojď zjistit, co se od prvních minut po porodu děje s Tebou i miminkem, jak zvládnout fyzické i psychické změny a pobyt v porodnici.

Investuj 390 Kč a hodinu a půl svého času, které Ti do prvních dnů s miminkem přinesou ten tolik vytoužený klid, jistotu a úsměv na rty.

Video jsem rozdělila na dvě části pro přehlednost. V první se věnuji potřebám a prožívání miminka a fyzickým a psychickým změnám u maminky. Ve druhé přibližuji pobyt v porodnici, jak se na něj připravit a jak komunikovat s personálem.

Co konkrétně si z videa odneseš

  • Co vše se děje s Tvým tělem po porodu.
  • Proč se doporučuje po porodu odpočívat a jak si odpočinek dovolit a prakticky zařídit.
  • Jaké psychické změny Tě pravděpodobně čekjí po porodu a jak se na ně připravit.
  • Jak si zamilovat své nové mateřské hormony a udržovat je v rovnováze bez větších  hormonálních bouří.
  • Co prožívá miminko po porodu a jak mu první kontakt s tímto světem ulehčit.
  • Co je 4. trimestr a jak ovlivní jeho existence Tebe i miminko.
  • Jaká vyšetření čekají Tebe i miminko během pobytu v porodnici.
  • Přichází mateřská láska na první pohled? Co dělat, když nepřijde?
  • Jak komunikovat s personálem porodnice a udržet si vlastní hranice.
mother, baby, hands-7302669.jpg

Kdo Tě prvními dny s miminkem provede?

Jsem Jolana Kubieńová, vystudovaná psycholožka, terapeutka ve výcviku kognitivně behaviorální terapie (KBT) a spokojená maminka.
Za svých 5 let praxe mám za sebou víc než 700 hodin terapií, 800 hodin rozhovorů na lince důvěry a 300 hodin chatování. Také vedu konzultace pro nastávající nebo čerstvé maminky a pořádám online kurz Zvládni šestinedělí psychicky i prakticky. Ukazuji ženám, jak se na příchod miminka připravit dopředu a šestinedělí pak zvládnout s klidem a jistotou v duši a úsměvem na rtech.
Ráda podpořím i Tebe na Tvé individuální cestě za spokojeným mateřstvím.
IMG_20210316_133556

Co říkají ženy o videu?

Video je super, hodně mi pomohlo se zasvěcením do mateřského světa. Hodně zajímavý mi přišel pohled miminka při příchodu na svět a co můžu udělat pro to, aby to zvládlo v pohodě. Vím už teď, co mě po porodu čeká i jak to zvládnout v porodnici, když se potkám s někým nepříjemným. Odnáším si hlavně klid na duši a méně strachu.
Iva Brunová
Provorodička
Video je příjemně namluvené, empatické, občas vtipné a hlavně reálné, ze života. Jolana si na nic nehraje. I když už jsem jeden porod zažila, je skvělé o prvních dnech s miminkem znovu slyšet a připomenout si, jak to chodí v porodnici, jak se můžu nebo nemusím chovat a jak se na vše připravit.
Lucie Hloušková
Druhorodička
Video je pěkně srozumitelné a líbí se mi, že pokrývá jak porod z hlediska miminka, tak chod porodnice a dobu po porodu. Ačkoliv už jsem měla leccos načteno a zjištěno, Váš popis to víc ucelil a bylo to pro mě první sdělení, ve kterém jde vše popořadě, uceleně a nejsou to informace jen z jedné oblasti nebo roztříštěné. Taky mi to osobně hodně pomůže při vysvětlování manželovi. Jsem ráda I za ujištění, že pochybovat je úplně normální a v pořádku a je důležié, abych si věřila. Video mi přijde jako skvělý rozcestník pro ženy, které se potřebují zorientovat a nějak začít se zjišťováním informací, klidně hned na začátku těhotenství.
Míša C.
Provorodička
Velmi mě potěšilo, že je v pořádku soustředit se i sama na sebe a I vím, jak konkrétně to dělat. Mám spoustu kamarádek, které po porodu sebe sama přestaly řešit a zdálo se mi to divné. Taky jsem ráda, že jsem zjistila, že cítit se nemožná v péči o miminko je normální a není nic špatného na tom říct si o pomoc. Vše se časem “utřepe” a díky videu věřím, že i já zvládnu péči o miminko, zvlášť když teď vím, jak prožívá porod a dny po něm a co můžu udělat, abych mu s tou změnou pomohla co nejlépe se vyrovnat. Vím také, že až budu v porodnici, vzpomenu si na tohle video a uvědomím si, jak se v dané situaci chovat.
Hana Chýlková
Provorodička

Příchod dětí je velkou příležitostí k osobnímu růstu. Pojď do sebe investovat a skrze sebe předat to nejlepší i miminku.